Přihlášení/Odhlášení
Co nového v lednu.... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 12 Leden 2014 17:11

V zimě za zvířátky

Tak dlouho jsme čekali na to ,až přijde sníh a ten vydržel jen týden a zase roztál.Chystali jsme se ke krmelci za zvířátky,ale vycházku nam zakzilo inverzní počasí a velký smog.Nakonec se to povedlo jen dětem z 1.třídy a nasypaly zvířátkům dobrotky za nás všechny.A my - děti z 2. a 3.třídy si budeme muset počkat,až nám zase paní Zima přinese trochu sněhu a my se vydáme na zimní procházku ke krmelci.


 

Předplavecký výcvik

Děti z 3.třídy ve čtvrtek ukončily předplavecký výcvik a na poslední hodinu si pozvaly rodiče,aby jim předvedly,co se všechno naučily.V malém bazénu ukázaly delfínky,žabky,předvedly jak se umí potápět,velký bazén hravě několikrát přeplavaly ve stylu prsa i znak a zaslouženě dostaly "Mokré vysvědčení".Nyní čeká předplavecký výcvik děti z 2.třídy.

 

 

 

Návštěva v 1.třídě ZŠ 17.listopadu

Zápisy do ZŠ se blíží a tak jsme s dětmi navštívili ZŠ 17.listopadu,aby se děti seznámily s p.učitelkami a prostředím školy.Děti z 1.třídy se na nás moc těšily.Ukázaly nám,co se za půl roku naučily - četly,počítaly a také nám ukázaly,jak umí psát.Děti z MŠ se posadily i do lavic-jako opravdoví školáci a dostaly úkol, s kterým jim trochu pomohli i prvňáčci.

 

My tři králové jdeme k Vám....

Po Vánocích jsme se sešli opět ve školce a určitě jsme si měli co povídat o prožitých Vánocích.Všichni jsme si popřáli hodně štěstí a zdraví do nového roku 2014.

Celý týden se nesl ve znamení svátků Tři králů a pomalu končících Vánoc.Převlékli jsme se za Tři krále a popřáli mnoho štěstí do nového roku všem dětem z celé školky a všem zaměstnancům.Ještě jsme se šli podívat na výstavu do Šustalovy vily na Jiné vánoce a dozvědělise,jak slaví Vánoce jinde ve světě. Poslední den v týdnu jsme odstrojili stromečky.Je čas se s vánoci rozloučit a těšit se na opravdovou zimu,které se nemůžeme dočkat.Sníh přece k zimě patří....

Aktualizováno Pondělí, 03 Únor 2014 14:30