Přihlášení/Odhlášení
JAKÝ BUDE LEDEN? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pátek, 20 Prosinec 2013 11:47

Leden jasný, roček krásný.

Co nás čeká?

VESELÉ LYŽOVÁNÍ - termín přesunut na březen

 

BESEDA O PÍSMU "COMENIA SCRIPT" - 30.1.2014

Zajímavá beseda proběhla pro všechny zájemce o prvních zkušenostech a poznatcích k výuce písma COMENIA SCRIPT. Toto písmo se vyučuje v 1. třídě základní školy v Lubině. Měli jsme možnost poznat, že psaní dětem přináší radost a na výuku se opravdu těší. Důkazem jsou jejich první písanky, které jsou opravdu jak natištěné. Asi to něco do sebe má.

 

PŘEDPLAVECKÝ VÝCVIK POKRAČUJE - od 30.1.2014 začínáme 2. cyklus / 8 lekcí

Právě jsme ukončili první cyklus předplaveckého výcviku, ale nás to moc baví. A tak jsme si domluvili pokračování. Už dneska plaveme ve velikém bazéně, tak pevně věříme, že si ještě plaveckou techniku vylepšíme a budeme opravdu jako ta ryba ve vodě.

 

NÁVŠTĚVA V 1. TŘÍDĚ ZŠ - 21.1.2014 dopoledne - Skřivani

Protože se pomaloučku blíží termín zápisů budoucích prvňáčků, vyrazili jsme na návštěvu do základní školy. Kamarádi z 1. třídy už byla na nás natěšení a my zase plni očekávání, co nás ve škole bude čekat. Bylo tam prima. Paní učitelce jsme ukázali, že už umíne počítat do 20, poznávat barvy, číslice i písmena. Ale co pro nás bylo zcela nové, byla veliká interaktivní tabule, kde jsme si vyzkoušeli nejrůznější věcičky - třeba to, jak se píšou písmena písma COMENIA SCRIPT - to se totiž budeme od září učit.

 

OVOCNÝ SALÁT - ZDRAVÁ TO KRÁLOVSKÁ KRMĚ

Udělat ovocný salát, není až tak obtížně, věřte nám. Sami jsme si to vyzkoušeli, umyli jsme ovocné plody a začali jsme krájet a míchat - až nám z toho vyšel KRÁLOVSKÝ OVOCNÝ SALÁT - mňam!!!

 

NA TŘI KRÁLE O KROK DÁLE

Tak jsme zase o krok dále, dny se prodlužují a noci zkracují. A začal rok 2014, tak ať se vydaří.

Aktualizováno Středa, 12 Únor 2014 22:21