Přihlášení/Odhlášení
A JAK BYLO V ŘÍJNU PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pátek, 18 Říjen 2013 13:04

V říjnu hodně žaludů a bukvic oznamuje zimy víc.

POVÍDÁNÍ V ZAHRADĚ - 24.10.2013

Tentokrát jsme si vyrazili do Kopřivnice na zahradu MŠ Jeřabinka. Po zahradě poletovaly berušky - logopedické asistentky, které měly pro děti ze všech mateřských škol v Kopřivnici a okolí přichystány aktivity na rozvoj řeči. Vyzkoušely si, jak foukáním zachránit berušku na vodě. Sluchem hledaly stejný zvuk broučka a jak je těžké dobře poslouchat, aby správně zopakovaly šeptané slovo. Pomáhaly sbírat beruškám pylové kuličky pomocí pinzetky, slabilkovaly a malovaly a ......... Kdo přišel, viděl a vyzkoušel. Kdo nepřišel - může jenom litovat.

      

 

ČERVENÁ - STOP!  ZELENÁ - JEĎ! - 23.10.2013

Tak jsme si dneska sbalili přilby na kola a vyrazili na dopravní hřiště v Kopřivnici. Koloběžky už na nás čekaly, tak nezbývalo nic jiného, než si všechno připomenou, aby pak na cestách nebyly karamboly a bouračky. No, povím vám, není to jen tak - uřídit koloběžku, sledovat semafory a ještě kam jedu, či jestli přes přechod nejde chodec - to dá člověku zabrat. A tak neméně důležité bylo - také se pořádně posilnit. Ale stálo to za to. 

   


NÁVŠTĚVA ZAHRADY "VODNÍ SVĚT" - 8.10.2013

Počasí bylo v říjnu přívětivé a tak jsme jednoho slunečného dne vyrazili do Kopřivnice. Šli jsme se podívat, jaké zahrady mají děti v Kopřivnci. Cestu tam jsme jeli autobusem, ale nazpět jsme vyrazili hezky pěšky. A zahrada? Byla super - jiné prolézačky, jiné klouzačny, zkrátka - vše jsme důkladně zkontrolovali a hlavně VYZKOUŠELI - JAK TO JEZDÍ, JAK FRČÍ, JAK TO FUNGUJE.

   

 

Aktualizováno Úterý, 29 Říjen 2013 10:27