Přihlášení/Odhlášení




2019-2020 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Taťána Soukalová   
Neděle, 08 Únor 2009 20:09

5.9. výlet do Čarodějného lesa - IV. třída

10.9. třídní schůzky ve IV. třídě v 15.30 hod.

11.9. dopolední výlet do Štramberku - IV. třída (jednu cestu tam jedeme vlakem)

11.9. třídní schůzky v  II. třídě v 15.00 hod.

11.9. třídní schůzky ve III. třídě v 15.00 hod.

16.9. ukázka Házené v MŠ v 9.00 hod - IV. třída

17.9. výlet na Bubla ranč pro všechny děti a rodiče - sraz před MŠ v 15.30 hod.

18.9. knihovna Sever - divadlo Bez kliky - IV. třída

19.9. Minizátopek - sportovní klání v ZŠ E. Zátopka - IV. třída 10 sportovců

23. 9. první návštěva knihovny na Severu k projektu Knihomolka - IV. třída

24.9. výlet na Hukvaldy - III. a IV. třída odjezd od MŠ v 8.30

2.10. první Škola bruslení - pouze předškolní děti

9.10. Bruslení

10.10. Tvořivá dílna "Dopravní prostředek" z přírodnin - IV. třída (průběžně celý den)

16.10. Bruslení

21. 10. Návštěva knihovny na Severu projekt Knihomolka - IV. třída (kartu čtenáře s sebou)

22.10. EKO ukázka v MŠ dílna "Slunce" - III  a IV. třída

22.10. Tvořivá dílna "podzimní tvoření" - II. třída

23.10. Bruslení

24.10. Výlet na Bubla ranch - batohy s sebou - IV. třída

29.10. MŠ Záhumenní seminář od 15.30-17.30 hod.

31.10. Halloween dílna dopoledne s dětmi- akce od dětského městského zastupitelstva - IV. třída

31.10. Kuchtík - III. třída

11.11. KDK "Motýlek" - III a IV. třída

12.11. MŠ Záhumenní seminář od 15.30-17.30 hod.

18.11. Knihomolka - IV. třída

19.11. Bramborovani - odpolední tvořivá dílna II. třída

25.11. Sluchový screening v MŠ dopoledne od 8.00 hod.

27.11. Logopedický screening v MŠ dopoledne od 8.00 hod.

29.11. Slyšte, slyšte... Urbánek Brno dopoledne v MŠ - III.a IV. třída

3.12. Tvořivá dílna - pečení cukroví dopoledne - IV. třída

4.12.  Poslední bruslení

4.12. Vystoupení pro rodiče Šípková Růženka - III. třída v 15.00 hod.

5.12. Mikuláš v MŠ dopoledne

6.12. Betlémy v Katolickém domě

9.12. Vánoční jarmark v MŠ v 15.00 hod společné setkání, poté každý ve své třídě

10.12. Kino od firmy Brose - I. II. IV. třída

11.12. Knihomolka - IV. třída

12.12. Kino od firmy Brose - III. třída

18.12. Vánoční cinkání před KDK

19.12. Vánoční čas ve třídách

24.12-1.1. MŠ uzavřena

9.1. Beseda "Zralost dítěte" v 15.15  hod. ve IV. třídě Mgr. Pokorná - pro rodiče všech dětí

22.1. Divadlo Bonbón v MŠ 9.00 - všechny třídy

22.1. Knihomolka - IV. třída

6.2. První plavecký výcvik - předškolní děti

7.2.  Klokánek - návštěva + tvořivá valentýnská dílna - III. třída

12.2. Studio bez kliky - divadlo - v knihovně - IV. třída

13.2. MAŠKARNÍ ples v Katolickém domě v 15.00 - celá MŠ

14.2. Ukázka florbalu - předškoláci

17.2. Casting Koprstar - celá MŠ

19.2. Kuchtík - kroužek zdravého vaření - rodiče a děti III. třída 15-17.00 hod

25.2. Návštěva ZŠ 17. listopadu - IV. třída v 9.00 hod

25.2. Zimní pohádka v MŠ - II. třída

26.2. Knihomolka - IV. třída

10.3. Beskydské divadlo NJ - pohádka "ŠŠŠ,HŮŮ,HAF" - III. a IV. třídaa

18.3. Divadlo "Mášenka" - II. třída

Aktualizováno Neděle, 02 Únor 2020 15:34