Přihlášení/Odhlášení
Září v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 22 Září 2013 16:31

Poznáváme naše okolí

V září ve školce poznáváme nové kamarády,seznamujeme se s prostředím MŠ a jejím okolím,také poznáváme město Kopřivnici, jeho tradice,jeho rodáky a také blízké okolí města.V rámci tohoto projektu  navštěvujeme zahrady okolních mateřských škol - MŠ Lubinu,Záhumenní a Jeřabinku,seznamujeme se významnými budovami - KDK - Technické muzeum a jeho automobily značky Tatra,Expozici Dany a Emila Zátokových a navazujeme na tradici jejich úspěchů ve sportu.

Minizátopek

Zúčastnili jsme se závodů Minizátopek - soutěž předškolních dětí ve štafetovém běhu.Sice jsme nenavázali na jejich vítězství - chce to ještě hodně trénovat,ale alespoň jsme vyhráli v našem soutěžním pokřiku.Také musíme poděkovat ostatním dětem a dětem z 2.třídy za hlasité povzbuzování.Všechny děti byly odměněny sladkou zlatou medailí a hlavně - běhání je baví.

Město je naše společné hřiště

Ve středu 25.9. jsme se účastnili akce města Město je naše společné hřiště.Celkem 2x jsme vystoupili před KDK - dopoledne i odpoledne - kdy jsme tancovali na písničku Na zvířecí poradě a ZOO.Přišli se podívat rodiče,kamarádi z 2.třídy i ostatní kamarádi z jiných mateřských škol.A vystoupení se dětem hodně povedlo.

Více fotek zde:

Aktualizováno Pondělí, 30 Září 2013 17:01