Přihlášení/Odhlášení
Co nového v lednu a únoru PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 14 Únor 2013 11:13

V měsíci lednu a únoru navštěvovali děti z 2.a3.třídy Solnou jeskyni. Pobyt v solné jeskyni působí blahodárně proti nemocem jako je astma, lupénka, alergie a dalším. Příznivě povzbuzuje imunitní systém. Jeden relaxační pobyt nahradí 2 - 3 dny u moře těsně po bouři, kdy je vzduch prosycen prvky a minerály. Na podlaze je rozsypaná sůl z Mrtvého moře, což umožňuje dětem si hrát po celé ploše jeskyně a mít přímý kontakt se solí, která má příznivý vliv na kůži. Děti tu měly připravenou podložku na hraní a bábovičky.Dětem se pobyt v Solné jeskyni moc líbil.

Image Image

 

Na téma zdraví jsme  také dozvěděli mnoho naučného a zajímavého v projektu Naše tělo a zdraví.Najednou se třídy proměnily v ordinaci a tolik doktorů a sestřiček bychom nenašli ani ve známém seriálu.Také jsme pravidelně chodily do tělocvičny 17.listopadu cvičit a pravidelně bobovat na nedaleký kopec.A v měsíci lednu se rozloučily s bazénem po 10 lekcích děti z 3.třídy a vystřídaly je děti z 2.třídy.

Image Image

 

 

V měsíci únor také proběhl zápis do ZŠ.Děti z 2.a3.třídy se měly možnost seznámit s prostředím školy,p.učitelkami a dětmi v 1.třídě při návštěvě ZŠ 17.listopadu.Před zápisem jsme si ve školce hráli na školu a opakovali všechno,co by děti měly znát před nástupem do 1.třídy.

Image Image

 

Počasí nás opět nezklamalo a my jsme se mohli ponořit do tajů pohádek z ledového království.Zima a její kouzla jsou nám inspirací k blížícímu se karnevalu,který nese název Karneval v Ledovém království.Těšíme se na masky,které maminky spolu s dětmi vytvoří.Termín karnevalu se blíží – středa 20.2.

 

Aktualizováno Neděle, 21 Duben 2013 20:40