Přihlášení/Odhlášení
Jaro s kamarády PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 01 Duben 2012 15:12

 

Jaro s Kamarády

První jarní květinky už nesměle vystrkují hlavičky, sluníčko čím dál víc  rozehřívá dětské tvářičky a zbytky sněhu zmizely téměř před očima. Jaro je tu. Také děti z naší školky se pečlivě  připravují na vítání jara a velikonoc. Využili jsme nabídky KD Kopřivnice a společně s Křemílkem, Vochomůrkou a lesní  vílou jsme  vstoupili do jarní pohádky plné veselých písní a povídání o jaru. Kája, Adélka a další děti z naší školky  si v  pohádce zahráli malé zajíčky, Květuška hodnou a laskavou vílu. Po návratu do školky nás  jarní nálada  neopustila po celý den. Děti malovaly sněženky, z papíru vystřihovaly jarní květinky a skládaly obrázky s  jarní tématikou. Jako malí zahradníci víme, že už je čas sázet semínka, vysévat travní semeno, aby nám do velikonoc pěkně vyrostlo. Za dveřmi jsou velikonoce, je potřeba namalovat vajíčka a vyzdobit třídy na náš velikonoční jarmark! Co naplat, práce máme dost, ale určitě nám  zbude chvilka i na skotačení venku. Tak hurá do toho ať máme brzy hotovoJ Vždyť jaro za to stoji!

Více na www.rajce.net

 

Jaroslava Michnová

Image Image

Image Image

 

VESELÉ  VELIKONOCE

 

 

PŘEJE  VŠEM  DĚTEM  A  ČTENÁŘŮM  NAŠICH  WEBOVÝCH  STRÁNEK 

 

KOLEKTIV  ZAMĚSTANCŮ 

 

  PIONÝRSKÁ

 

 

 

 

 

Aktualizováno Neděle, 22 Duben 2012 18:18