Přihlášení/Odhlášení
PROSINEC 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Neděle, 08 Prosinec 2019 22:45

VÁNOCE NA ZÁMKU 2.12.2019

Jaké to je o vánocích na zámku? Krásné. Zámecké komnaty jsou vyzdobeny baňkami a v kuchyni to voní. I když. Pekli se tam čertíci z těsta ............

 

a povedli se.

 

MOŽNÁ PŘIJDE I MIKULÁŠ 5.12.2019

Ne možná, ale určitě dorazí. Vždyť my se na ně už zase těšíme. Tedy - jak kdo. Někdo jeJ vítal s úsměvem na tváři, jiný s malou dušičkou u srdíčka a někteří se slzičkami. Jako každoročně Svatý Mikuláš zase o nás věděl všechno. Jak on to dělá, to nám každým rokem vrtá hlavou. A jako každoročně se slibuje a slibuje, jak se někteří polepší. Tak věřme tomu a ať to vydrží, co nejdéle. Bllllllll.

 

VÁNOCE PRO LUCKY - akce RaD + VÁNOČNÍ JARMARK 11.12.2019

Ve středu 11. 12. se konala letos již poslední akce R+D.  Děti si pro rodiče, prarodiče, sourozence a všechny, kteří přišli, připravily krátké předvánoční vystoupení. Vrabčáci zpívali a tančili a Skřivani si připravili vystoupení o pranostikách. Výborné občerstvení napekly maminky a babičky! Děkujeme. K tomu se podával kouzelný „hopsinkový“ punč. Dokonce mezi nás zavítaly i tajemné Lucky, které zapalovaly prskavky u stromečku, pouštěli jsme lodičky po vodě a u stromečku se zpívaly vánoční koledy. Ve školce se také konal jarmark výrobků dětí z MŠ a hluchoslepých dětí. Všem děkujeme za skvělé odpoledne! Veselé Vánoce!


 

POSLEDNÍ BRUSLENÍ 17.12.2019

A tentokrát to bylo letos naposledy. Ale o to zajímavější - přišli si s námi zabruslit naše maminky a tátové a jezdilo se kolem vánočního stromečku - takže to bylo takové vánoční bruslení plné tajemství. My jsme byli hoooooodně spokojeni a třeba z některých malých bruslařů jednou vyrostou slavní hokejisté nebo krasobruslařky.

 

VÁNOČNÍ CINKÁNÍ + ZPĚV KOLED V KOPŘIVNICI 18.12.2019

Ve středu před Vánocemi se celá naše školka vydala do Kopřivnice na tradiční akci „Vánoční cinkání“. Před kulturním domem jsme se setkali s dětmi z ostatních školek, abychom si zazpívali vánoční koledy a zacinkali na Ježíška! Tak snad se letos ukáže!

 

JEŽÍŠEK VE ŠKOLCE 19.12.2019

A je to tady! Nezapomněl na nás a opravdu přišel! A dokonce nám pod vánočním stromečkem nechal i nějaké dárečky! To bylo překvapení! Děkujeme Ježíšku!!!

A také byl úžasný a společný vánoční oběd - hrachová polévka, brambory a rybí karbenátky. A také cukrovíčko, jako zákusek. Krásné vánoce.

Aktualizováno Sobota, 28 Prosinec 2019 21:50