Přihlášení/Odhlášení
Září 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 29 Září 2019 18:53

Měsíc září probíhá v duchu adaptace nových dětí,seznamování se s kamarády,s prostředím a okolím MŠ a seznamováním se s městem Kopřivnice a jejím blízkým okolím.

Nějmenší děti si zvykali na odloučení s rodiči,seznamovali se se svou značkou,se svými kamarády a prostředím MŠ.Během září se všechny děti zapojily do všech činností,které si pro ně paní učitelky připravily.

Starší děti  navštívily 1.týden v září Dny medu,kde se seznámily s životem včel,zasoutěžily si a zatancovaly s Pepinem Prckem.

Navštívili nás velcí kamarádi z házené,ukázali nám jak se hraje házená.Děteme se to líbilo,teď záleží na rodičích,jestli je do házené přihlásí....Sportujeme také na zahradě,nebo na školním hřišti ZŠ 17.listopadu.Na hřišti jsme také trénovali štafetový běh,protože jsme šli na opravdové závody Minizátopek.Kdo se neprobojoval mezi 10 závodníků aspoň nám fandil.děti se na závodech moc snažily a to se vyplatilo.Umístili jsme se na krásném 2. místě a získali tak stříbrné medaile.Závodníkům moc gratulujeme.

Náš ŠVP nese název Putování cestou necestou.A v září cestujeme po nejbližším okolí.Nejdříve jsme navštívili nejbližší místa -Knihovnu na sídlišti Sever - nově opravenou a tam jsme shlédli vtipnou pohádku O princeznách,u které jsme se hodně pobavili. Technické muzeum, Muzeum E.a D.Zátopkových a prošli jsme si okolí a prohlédli Kopřivnici z výšky.Potom jsme navštívili Příbor a šli po stopách S.Freuda a prohlédli si letadlo - památník-který se v Příboře nachází.

Více fotek najdete zde: Image

 

 

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 30 Září 2019 15:42