Už podruhé se sešly maminky, co doma provětraly skříně a přišly nabídnout ostatním své přebytky oblečení po svých dětech a sportovní vybavení, ze kterých děti už vyrostly. A jiným to udělalo radost, že dobře nakoupili.

Tradičně se zúčastňujeme vystoupení dětí, které žijí s určitým handicapem - i když. Možná, že je ten jejich život veselejší a umí se radova i z maličkostí, které my, zdraví bereme jako samozdřejmost. Nicméně, nás to zase obohatilo na duši. Děkujeme.

Není kino jako kino. A toto kino má přece jen něco do sebe. Už jen to, že se promítá ve velikém stanu, který je nafouknutý přímo ve školce. A tak jsme poznali jaký je život v moři a jak to chodí na pólech.

S MYSLIVCEM DO LESA 16. 11. 2018

I letos to byla úžasná vycházka do lesa s myslivcem. Stihli jsme připravit krmelec pro zvířátka na zimu, povídat si o tom, co sypat do krmítka v zimě ptáčkům, upevnit na stromy 5 ptačích budek a podívat se jak to v budce pro ptáčky vypadá. A není to jen tak. A věřte, či nevěřte, je to všechno moooooooooooooooooc zajímavé.

NAROZENINOVÝ DEN - pro děti narozené v listopadu

SPORTUJEME S EMÍLKEM 21. 1. 2018

Tak jsme to zase letos pěkně zvládli. Není důležité vyhrát (i když to určitě potěší, ale zúčastnit se) - a tím se řídíme. Vybojovali jsme bramborovou medaili v běhu na 200m a 5. místo v překákové dráze. Měli jsme dvě želízka v ohni ve finále na 200m v běhu. Radim doběhl na 2. místě a Vašek na krásném 4. místě. GRATULUJEME A SPORTU ZDAR.

Aktualizováno Neděle, 13 Leden 2019 01:35