Přihlášení/Odhlášení
Podzim v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 18 Listopad 2018 17:21

Krásný podzim jsme s dětmi hodně trávili v přírodě. Chodili jsme do lesa a pozorovali krásy přírody, poznávali jsme přírodniny, stromy, listy a tvořili z přírodnin obrázky. Učili jsme se poznávat počasí a srovnávali znaky podzimu s jiným ročním obdobím. S rodiči jsme si  v podzimní dílničce vyrobili lucerničky, skřítky Podzimníčky a z vydlabaných dýní jsme vyrobili halowenky, které nám zdobili třídu, šatny, chodbu a celou školku. Loučení se zahradou - Skřítkování - jsme kvůli počasí přesunuli do školky, ale to nám moc nevadilo .Na buchtách od maminek jsme si i tak pochutnali.

Poznávali jsme ovoce a zeleninu a učili se poznávat jednotlivé druhy a třídit je Udělali jsme si dobrý a zdravý zeleninový a ovocný salát a upekli jablečný štrúdl. Zahráli jsme si pohádku O řepě a naučili básničky a písničky o podzimu.

K podzimu také patří draci. Pohádku Dráček Mráček jsme si četli před spaním, vyrobili jsme si krásné papírové draky a ty kupované jsme si pouštěli na hřišti a také s rodiči na Drakiádě- 3.třída. Počasí bylo stále krásné, sluníčko nás pořád hřálo a teď je čas, aby napadl první sníh.

Všechny připravované akce najdete v Kalendáři akcí a včechny fotky z dění v MŠ, z výletů nebo akcí můžete shlédnout zde: Image

 

Aktualizováno Neděle, 18 Listopad 2018 17:51