Přihlášení/Odhlášení
Září v naší školce :) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Středa, 31 Říjen 2018 06:27

Ahoj léto, ahoj prázdniny, ... ! Zpívá se v písničce z oblíbeného filmu pro děti. I naše děti se rozloučily s letními prázdninami, aby se mohly vypravit na "školkové dobrodružství." A kdopak naše děti v září vítal?

U Medvídku se usmívaly paní učitelky Kristýnka a Radka. Světlušky zase paní učitelky Pavla a Hanka. Nejstarší děti nedočkavě vyhlížely paní učitelky Štěpánka, Terezka a Anežka.

Na co se mohou děti v průběhu školního roku těšit, je zatím sladkým tajemstvím opředeným zvídavostí dětí a kreativitou jejich učitelek. Co však již víme určitě nyní? Na nové i staronové kamarády, se kterými jde všechno lépe.

Naši malí kamarádi, přejeme vám spousty radosti při poznávání světa v naší blízkosti.

Paní učitelky Markéta, Anežka, Pavla, Kristýnka, Štěpánka, Radka, Terezka :-)

Aktualizováno Středa, 14 Listopad 2018 23:20