Přihlášení/Odhlášení
ŘÍJEN 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pondělí, 01 Říjen 2018 20:09

CO BYLO?

VÝSTVA OVOCE, ZELENINY A HUB 1.10.2018

Nevíme, jak to ti zahradníci dělají, ale je to úžasné, když si na své vlastní oči můžete prohlídnout a svýma ručkama ohmatat, co vše na našich zahradách roste. Dýně, které jsme ani neobjali, cukiny, které jsou dlouhatánské, brambora, co se kutálí ze dvora, veliká, převeliká řepa z pohádky, jablíčka červená, žlutá i zelená ..... No zkrátka - paráda. A těch hub? Nepočítaných. a to jsme tam našli i ty, o kterých jsme si četli v pohádkové knížce. Třeba HNOJNÍK - znáte?

 

DEN ÚSMĚVU akce RaD 4.10.2018

Víte, že ÚSMĚV je jeden z mála dárků, který nic nestojí? A že se 5.10. slaví mezinárodní den úsměvu? Tak my už to víme a právě k tomuto dni jsme společně s rodiči uspořádali společnou akci, na které si každá rodiny vytvořila svoji vizitku. Všechny byly velice nápadité a děti se svými rodiči, byli úžasně nápadití - a my, jsme se o rodině mnohé dozvěděli - kde se hrají karty, kde si popíjí kafíčko a mlsají čokoláda, kde mají spoustu zvířátek a hlavně, jak se všichni v životě vesele usmívají. Svoji vizitkou celá rodina bude v MŠ přinášet úsměv a každé z dětí bude mít navíc svoji rodinu na blízku.

 

VĚTŘÍK PETŘÍK - divadlo v MŠ 22.10.201

 

100.VÝROČÍ VZNIKU ČESKOSLOVENSKA - oslavy obce - 27.10.2018 (sobota)

Děkujeme všem organizátorům této neobyčejné akce. Vše bylo perfktně načasované a i když počasí nepřálo, bylo to moc příjemné setkání všech obyvatel této malé obce. Po krátkém slově faráře byl položen věnec na místním hřbitově. Po té se vydal Lubinou průvod, který došel na prostranství před katolický dům. Zde byl po státní hymně odhalen pomník věnovaný právě vzniku Československa. Následoval program žáků zdejší školy a příjemné tóny cimbálové muziky Pramínky. My jsme měli pro děti připravené hrátky z dob minulých, ale bohužel počasí nepřálo tomu, abychom vše uskutečnili.


Aktualizováno Pátek, 30 Listopad 2018 11:39