Přihlášení/Odhlášení
KVĚTEN 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Čtvrtek, 03 Květen 2018 12:00

NOCOVÁNÍ V MŠ - 10.5.2018

Jedna noc ve školce. Bez mámy a bez táty. To není jenom tak. Ale my jsme to zvládli. A i když to zpočátku vypadalo, že mladší děti raději přenocují doma, nakonec jsme ukládali k spánku všechny děti. A usnuli na to šup. Aby taky né. Vždyť dlouhá procházka lesem - sovím královstvím, utahá snad každého. Ale i tak jsme ještě zvládli si připravit večeři - toustíky, zaskotačit na pyžamové diskotéce i se světelnými lejzry, a to nejdůležitější - zvládnout stezku odvahy. A odvážní, to jsme fakt byli. Bylo to prima a uteklo to jako nic. Jo a abychom nezapomněli - ani jedna slzička nám neukápla. A paní učitelky Markéta a Iva to taky přežily ve zdraví.

 

SPOLEČNÉ FOTO 11.5.2018DOPOLEDNE S DRAVCI 11.5.2018

Po nocování ve školce nás čekalo veliké překvapení. Přišli k nám do školky - vlastně přiletěli draví ptáci. Jejich chovatelé nám o nich řekli spoustu důležitých informací, ale my jsme se stejně nejvíc těšili na to, až budou létat nad naší zahradou. A některým se posadili i na ruku.

 

DIVADLO V MŠ 15.5.2018 Průzkumníci v Africe

Tak už víme, jak se sbalit na cesty do Afriky. A koho tam můžeme potkat a na co se těšit a na co si dávat veliký pozor. Byla to zajímavá cesta plná písniček za zvířátky, které také můžeme potkat v zoologické zahradě - a tam se brzy vypravíme.

 

DEN "D" PRO DĚTI 24.5.2018

V pátek už od rána vesele svítilo sluníčko. A to bylo dobré znamení, že to dneska vyjde. Vy nevíte co? No přece na naší zahradě vyrostl hrad. Skákací. A taky přišli do školky maminky a tatínci s naši mladšími brášky a sestřičkami. To bylo veselo. Mladší sourozenci si tak trochu vyzkoušeli jaké to je na naší zahradě, společně jsme řádili na obřím skákacím hradu, dělali obří bubliny, skládali obří puzzle, kluci vymysleli obří šiškovou bitku a prostě to bylo obří.Aktualizováno Pondělí, 09 Červenec 2018 11:38