Přihlášení/Odhlášení
PROSINEC 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Středa, 06 Prosinec 2017 22:32

Děkujeme všem za společné chvíle  a vzájemnou spolupráci v roce 2017 a

přejeme nám všem v to novém roce 2018 kupu zdraví, pytel pohody, hromady lásky a veselé úsměvy.

 

ČERTOVSKÉ REJDĚNÍ 1.12.2017

Rok s rokem se sešel a Mikuláš se svoji družinou přijel i do naší školky. Nebyl sám. Čert na sebe nenechal dlouho čekat a vtrhnul do třídy s pytlem na zádech. A už si brousil zuby na ty nezbedníky. Věděl všechno - kdo dělá kamarádům naschvály, kdo mluví škaredě, kdo sem tam zazlobí, ale i kdo je hodný a velký pomocník. V každém z nás byla malinkatá dušička. Přiznáme se, že jsme byli rádi, že nikoho neodnesl do pekla a s prázdnou odešel - Ale, ale .....

 

SPORTUJEME V TĚLOCVIČNĚ 5.12.2017

Jojo, sportujeme venku, sportujeme v tělocvičně. V tělocvičně je to pro nás zajímavé už tím, že tahle tělocvična je v základní škole a my tak máme možnost potkat naše loňské kamarády a hlavně si vyzkoušet, jak se ve velké tělocvičně cvičí a trénuje. Však se mrkněte, jak nám to šlo.


ZIMNÍ POHÁDKA 7.12.2017 v MŠ

Zimní pohádka byla pohádková - o Ježkovi, který chtěl slavit vánoce a o myšce, která mu ty oslavy chtěla překazit. Naštěstí se přišlo na to, že to myška dělala proto, že neměla žádné opravdové kamarády. A tak zvířátka z lesa vzala myšku mezi sebe a oslavili vánoce společně - i s novou krásnou koledou.

 

BRUSLENÍ PRO ŠKOLKY od 11.12.2017

Tak jsme poprvé obuli brusle a vyrazili na led. někteří z nás asi ani netušili co je čeká, ale poprali jsme se s tím s přehledem všichni. Padání jsme nacvičili hned na začátku, takže teď už nás nemůže nic překvapit, snad jen to že nám to brzy bude vesele bruslit.

 

VÁNOCE 15.12.2017 - Frenštát p/R

Vánoce, vánoce přicházejí a jsou tu. Cesta do Betléma taky není jednoduchá, ještě že nám na cestě pomáhá a celou dobu nás doprovází náš anděl. Dozvěděli jsme se, jak to všechno vlastně bylo a do školky jsme si přivezli vlastnoručně vyrobený Betlém.

 

ZAHRADA V ZIMĚ

 

 

 

ZAFÚKANÉ VÁNOCE  akce RaD 19.12.2017

Už tradičně společně s dětmi zveme všechny na malé předvánoční setkání. Rádi se předvedeme, co jsme se za těch pár měsíců naučili a rádi ochutnáváme domácí cukroví od našich maminek. Letos nás čekalo ještě malé překvápko, mohli jsme si vyrobit VÁNOČNÍ LAPAČ SNŮ. A také jsme zase trošičku pomohli našim velkým kamarádům - hluchoslepým přátelům ze sdružení ZÁBLESK.

 

JARMARK V KOPŘIVNICI 20.12.2017

STOJÍ VRBA KOŠATÁ, HEJ, HEJ, KOLEDA, ZA NÍ KOZA ROHATÁ, HEJ HEJ KOLEDA ....Tuto a ještě další koledy společně zpívaly děti všech mateřských školek na vánočním jarmarku v Kopřivnici. Nejen tímto gestem, ale také prodejem milých vánočních drobností pro radost chtěli takto upozornit na to, že bychom my, kteří můžeme, měli pomáhat těm, kteří nějakou pomoc potřebují. My již několik let pomáháme hluchoslepým.


VÁNOČNÍ OBĚD VE ŠKOLCE S NADÍLKOU 21.12.2017

Hrachová polévka, ryba, brambory a cukroví. Ani vánoční stromeček nechyběl a pod ním spousta dárečků. Takže VÁNOCE JSOU TADY.


 

 

Aktualizováno Úterý, 30 Leden 2018 14:08