Přihlášení/Odhlášení
LISTOPAD 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Úterý, 07 Listopad 2017 22:28

SPORTUJEME S EMÍLKEM 22.11.2017

Připravit ke startu, pozor, start! A je odstartováno - naši malí sportovci dělali, co mohli. Dokonce jsme měli i jedno žhavé želízko v ohni. Bohužel, člověk míní, život mění a nám vše změnil jeden ošklivý pád. Naštěstí s dobrým koncem. Nevyhráli jsme, ale vrátili jsme se domů zdraví. takže sportu zdar a zase za rok budeme na startu.

       

 

S MYSLIVCEM DO LESA 10.11.2017

Každým rokem podnikáme výpravu do lesa s myslivcem. Na podzim jsme vyrazili taky. Batůžky jsme nabalili starým pečivem a jablíčky a šli ke krmelci. Nachystali jsme zvířátkům parádní oslavu. Zazpívali jsme jim a slíbili, že v zimě dojdeme taky.

   

 

PODZIMNÍ BAZÁREK 6.11.2017

Reagovali jsme na náměty rodičů, které se objevily v hodnocení  a uspořádali jsme společně s maminkami podzimní bazárek, kde se prodávalo oblečení, hračky a knihy pro děti. Bylo zatím šlápnutí do neznámého, ale společně si myslíme, že vše dopadlo nad očekávání a určitě se k něčemu podobnému brzy vrátíme. Protože skříně a knihovničky je potřeba sem tam pořádně provětrat a zaplnit něčím novým.

     

 

UKLÍZÍME ZAHRADU

Jako každoročně jsme se dali společně do práce a uklidili naší krásnou zahradu. Však si to taky zaslouží. Vždyť si tady hrajeme a poletujeme celý rok, od jara do zimy. Tak naše milá zahrado, ještě ti pokoj nedáme, ale v zimě se měj hezky.

    

 

CO TO TIKÁ - ZÁMEK LEŠNÁ 3.11.2017

ČTVRT, PŮL, TŘI ČTVRTĚ, CELÁ, ŘEKNI MI RUČIČKO, JAK SE TO DĚLÁ?

Na zámku to dneska jenom tikalo. Víme, jak vypadá POLEDNICE i KLEKÁNICE a pomáhali jsme skřítkovi HODINÁŘÍČKOVI. Společně jsme spravili hodiny, natáhli hodinový strojek a cvičili s ručičkami. Víme, že hodiny jsou různé - sluneční, vodní, stolní i kapesní. Také náramkové, které nosí skoro každý, ale i velikánský orloj. Už víme, jak se to dělá. Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

    

Aktualizováno Středa, 03 Leden 2018 10:38