Přihlášení/Odhlášení
ŘÍJEN 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pátek, 06 Říjen 2017 10:20

DRAKIÁDA - akce RaD 24. 10. 2017

VYLETĚL SI PYŠNÝ DRAK, VYLETĚL AŽ DO OBLAK. Z VYSOKA SE  DÍVÁ NA SVĚT, STRAŠIL BY A NEVÍ JAK, Z VYSOKA SE DÍVÁ NA SVĚT, STRAŠIL BY A NEVÍ JAK.

Nás trošku strašilo počasí, protože od pondělí pršelo. V daný den byla sice obloha plná mraků, ale protože sem tam i zafoukalo, byla obloha také plná draků. A ti teda byli - pruhovaní, motýlkoví, velikánští, i malinkatí, pirátští, létaví i nelétaví. Létal i Hurvínek, létala také raketa, lítaly děti, ale i rodiče. prostě to na louce v Lubině lítalo.

     


VELRYBA LÍZINKA - divadlo KO 18. 10. 2017

Už víme, co potřebuje k růstu velryba. Ta naše, z pohádky rostla ze slané polévky, slaných arašídů a to tak, že se brzy nevlezla do malého rybníčku. A jak to tak v pohádkách chodí, vše dopadlo dobře a naše velryba Lízinka se nakonec dostala do moře, kde jí bylo nejlépe.

      

 

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ 17. 10. 2017

ČERVENÁ, ORANŽOVÁ, ZELENÁ - stůj, připrav se k jízdě, jeď. Tohleto už známe. Ale když máme ještě uřídit koloběžky a sledovat provoz a směr jízdy na cestě, tak to opravdu už není žádná sranda. Ale zvládli jsme to. Nikdo nehavaroval, nikdo se nesrazil, jen jsme si sem tam popletli směr, ale to ještě dotrénujeme. A to jsme došli z Lubiny na dopraví hřiště pěšky.

     

 

POKUSY - VZDUCH 9. 10. 2017

Tak pokusy, ty nás moc baví. Nikdy nevíte, jestli se vše podaří. Vždycky netrpělivě čekáte, co z daného pokusu bude. No prostě - pokusy, ty nás moc baví.

                                       

 

VÝSTAVA OVOCE, ZELENINY A HUB 2. 10. 2017

Již tradičně po Lubinské pouti navštěvujeme výstavu, kde se máme možnost podívat na ty nej, nej  výpěstky lubinských zahrádkářů. A že se zase bylo na co koukat. Okurky větší než kluci, dýně těžší než holky a těch hub a hříbků - tak to tu ještě nebylo. Prostě, Na zahrádkách se zase letos urodilo.

                                      

Aktualizováno Čtvrtek, 09 Listopad 2017 07:25