Přihlášení/Odhlášení




ŠKOLNÍ ROK 2016/2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Neděle, 18 Červen 2017 15:58

ČERVEN 2017

CO JSME PROŽILI?

NANUKOVÝ DEN DĚTÍ 1.6.2017

Den dětí je prima. A když se oslavuje s nanukem, je to ještě lepší.


PIRÁT MODROVOUS - divadélko v MŠ 6.6.2017

I když jsme se těšili na piráty, nakonec byl v pohádce jen jeden. A to se ještě ukázalo, že je to myšák Ferda. Ale i tak to bylo napínavé, protože vyjet si na vodu to není jenom tak.

 

DEN "D" PRO DĚTI NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ 9.6.2017

Je hezké když je co slavit. A tak jsme společně oslavili svátek dětí u nás na zahradě. Pozvali jsme také naše mladší sourozence a přišly i maminky. Stál tu SKÁKACÍ HRAD a všude kolem poletovaly bubliny. No prostě - na naší školní zahradě bylo opravdu veselo.

 

BRIGÁDA NA ZAHRADĚ 10.6.2017

Děkujeme všem, kterým to čas dovolil a přišli nám pomoct na naší školní zahradu. Že se udělal kus poctivé a chlapské práce to je vidět - vykopaly se kořeny starých stromů, navezla se mulčovací kůra na záhonky, vyvezl se písek, naskládaly na dno pískoviště dlaždice, postavila se chýše, opravily drobnosti a smontoval vozíček, který nám  bude pomáhat při práci na zahradě. Škoda jen, že nám nevyšla plánované pozvání NA JEDENÁCTOU NA ZAHRADĚ - kdy měli dojít i maminky a přinést něco dobrého na zub. A tak všichni přítomní tatínci po práci mohli ochutnat něco z naší školní kuchyně - pomazánky z červené řepy, ze sóji a z celeru. Byli stateční a říkali, ŽE JE TO DOBRÉ!

 

POVÍDÁNÍ V ZAHRADĚ III. v Kopřivnici 12.6.2017

Již potřetí jste měli možnost se setkat s beruškami na některé zahradě kopřivnických školek při akci POVÍDÁNÍ V ZAHRADĚ.

 

NA BAZÉNĚ U NIKYHO 13.6.2017

I když na nás bylo sluníčko trochu skoupé, vyrazili jsme k našemu kamarádovi domů na bazén. Bylo to prima a bylo vidět, že jsme už něco v bazénu zažili a něco se i naučili. prostě prima čvachací dopoledne.

 

SPOLEČNÝ VÝLET - STUDÉNKA "JAROŠŮV STATEK" 16.6.2017

Letošní plán našeho společného výletu s rodiči byl - cesta vlakem směr Studénka JAROŠŮV STATEK - kde jsme měli domluvenou exkurzi statku, drobnou aktivitu s dětmi a vození na ponících. Hned ráno nás docela dost vystrašil pořádný déšt a my vyrazili v pláštěnkách. Ale nezalekli jsme se a počasí se postupně umoudřilo a dokonce nám svítilo i sluníčko. Na statku jsme viděli králíky, morčata, kočičky, činčily, koně i poníky, ovce i berany. O všech zvířátkách jsme se dozvěděli spousty zajímavých věcí. Povozili jsme se na ponících a snad nejnej aktivitou bylo pro nás čištění stájí a vynášení bobků. To se nám některým fakticky mooooooooc líbilo.

CO BUDE?

ZAHRADNÍ PIRÁTSKÁ SLAVNOST  22.6.2017

ROZLUČKOVÝ PIKNIK V TRÁVĚ 28.6.2017



Aktualizováno Pondělí, 25 Září 2017 21:07