Přihlášení/Odhlášení
NA NÁVŠTĚVĚ V KNIHOVNĚ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Pondělí, 22 Květen 2017 18:04

V rámci projektu „Hrajeme si a povídáme s knihou“, jsme v pondělí, 22.5.2017, s předškolními dětmi, navštívili Knihovnu v KDK.  Děti se  ve školce seznamují s dětskou literaturou, leporelem, časopisem, vyrábí si svoji první knížku. Velmi rády do školky  nosí  svoji oblíbenou knížku, ze které pak čteme různé příběhy, vyprávíme si o nich, říkáme si, co je moc důležité, co všechno se může stát, tady fantazie nezná hranic..

Do Knihovny přicházíme pravidelně, každý rok. Vždy se těšíme na nové zážitky, vyprávění, na nové knížky. Dnes jsme se zaposlouchali do příběhu pejska a kočičky, jak  si pekli dort. Přitom si děti vyzkoušely znalosti, z čeho se vlastně dort peče, co do dortu patří, co nikoliv, co může být pravda, a co je pouze fantazie.

Také jsme si prohlédly další, velmi oblíbené dětské knihy, které dobře známe. A protože dnes byly děti hodně šikovné, bystré, všechny úkoly zvládly velmi rychle, na jedničku, zbyla nám ještě chvilička, vyrobit si záložku do knížky.

Děti, záložku nezt raťte!  Může se Vám hodit  do první učebnice  v první třídě!

Prázdniny se pomalu blíží, a  s hezkou  knížkou, časopisem, nebo komiksem  v ruce, budou úplně jedinečné!

Touto cestou děkujeme za milé přijetí a poutavý výklad! Naši budoucí „školáci“, si dnešní dopoledne moc užily! Více fotek naleznete zde:

Aktualizováno Pondělí, 22 Květen 2017 18:48