Přihlášení/Odhlášení
KVĚTEN 2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Středa, 03 Květen 2017 08:16

CO JSME PROŽILI?

AKCE RaD NA KOLA + fotbálek s MŠ MNIŠÍ 11.5.2017

Hurá na kola a jedém. Letos jsme vyrazili v plné parádě. Cestou bylo třeba maličkých technických úprav, ale všichni jsme dojeli bez úhony až do Mniší. Tam už na nás čekaly děti a rodiče z tamní mateřské školy. Po chvíli zazněl hvizd píšťalky fotbalového rozhodčího a nastal fotbalový boj mezi školkami. Lidiček a dětiček tam byla fůra a míč jen jeden. Pravda, prohráli jsme, ale to nevadí, akce to byla vydařená plná usměvavých dětí. A to je pro nás nejdůležitější.

 

POSLEDNÍ LEKCE PLAVECKÉHO VÝCVIKU - 11.5.2017

A jsme malí plavci. Ještě asi budeme muset trénovat, ale už se vody nebojíme. Skáčeme do ní, plaveme, nebo sjíždíme ze skluzavky přímo do velikého bazénu. Tak plavání ZDAR!

 

DEN ZEMĚ KOPŘIVNICE 16.5.2017

Kvůli počasí byl Den Země odsunut na pozdější datum. A dobře tomu tak. Bylo sluníčkově a vše kolem rozkvétalo a hýřilo barvami. Také pohádkové práce dětí mateřských škol v Kopřivnici. A nejen to. Nás velice zaujaly kozy, ovečky a péče o "koníky" a nakonec pořádně velikánské bubliny.

 

NOCOVÁNÍ ve školce - skřivani z 18.5. na 19.5. 2017

Ó,ó,ó, to se povedlo!

Všichni jsme to přežili bez úhony, nikdo z dětí neplakal a celou noc spokojeně chrupkali až do rána.

Abyste teda tomu rozuměli, vůbec jsme ve čtvrtek nešli domů a místo toho vyrazili na dlouhou procházku kolem celé přehrady. Zjistili jsme ve vodní říši, že je letos vody docela dost a ve vodě se to hemží nejrůznější vodní havětí. Cestou slupli svačinu a to už jsme byli ve školce, kde na nás čekala pohádka a O tulení víle. Byla to pohádka tak trochu netradiční, doprovázena úžasnými hudebními nástroji a sluníčkem. Nakonec jsme tvořili moře - to byla paráda. Na večeři jsme měli pizzu - mňamka - děkujeme rodičům od Luboška. A pak jsme se pomalu začali převlékat do pyžámek. Ještě jsme zvládli pyžamovou taneční párty, ti odvážní stezku odvahy a pak už hupky šupky do pelíšku. tak teď už víte, jak to u nás chodí, když nocujeme ve školce.

 

SPOLEČNÉ FOTO 23.5.2017

 

SMAŽENICE 26.5.2017

A už se to smaží a už to voní. A jak to pak chutná, když si to pěkně uvaříme na ohni, o tom vám tady snad ani nemusíme psát. Přijďte někdy ochutnat.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Červen 2017 06:14