Přihlášení/Odhlášení
Tatínku ,maminko, pojď si se mnou hrát PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 26 Září 2016 16:14

Ve čtvrtek 22. 9. se prostor před MŠ proměnil v jedno velké staveniště, díky polytechnickému odpoledni. Sluníčko nás krásně hladilo svými zlatavými paprsky a tak se ti nejšikovnější stavaři široko daleko mohli směle vrhnout do stavění.

K realizaci svých nápadů měli velké polykarpové stavebnice, Merkur, Sevu, lego a spoustu dalších skládaček. K dispozici byla i maličká dílnička, kde si mohly děti s rodiči vyzkoušet zatloukání hřebíčků nebo řezání dřeva pilkou.

Myslím, že i naše zahradní velryba Matylda valila očka nad nápaditostí a zručností tatínků, maminek i jejich nejmenších pomocníčků, protože bylo opravdu na co koukat. J   Nejsem si však jistá, jestli si stavění užili více rodiče nebo jejich ratolesti, protože všude kolem bylo vidět rozzářené "dětské" oči a absolutně nezáleželo na tom, jestli je stavařům 5, 20, 30 nebo 50 J. Mnozí rodiče se očividně velmi rádi vrátili zpátky do svých dětských let a zavzpomínali si na to nejkrásnější, bezstarostné období.

V pohádkách se říká, že bez práce nejsou koláče, což rozhodně nebyl náš případ a tak naše kreativce  za skvěle odvedenou práci čekaly "špekáče", a ani ty pohádkové buchty nechyběly.

Je to opravdu velmi hřejivý pocit, když vidíte, že si rodiče i v dnešní "uspěchané" době najdou okamžik, která patří jen jejich dětem. Protože čas a láska, kterou jim věnujete je k nezaplacení. (Bc. Veronika Mašová)