Přihlášení/Odhlášení
MINIZÁTOPEK 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta Fišerová   
Čtvrtek, 15 Září 2016 18:43

Ve čtvrtek 15.září, za krásného slunečného počasí, probíhal štafetový závod dětí mateřských škol na hřišti ZŠ E.Zátopka. Této sportovní akce se zúčastnily děti z devíti mateřských škol, mnoho rodičů i zástupci města.  Také Broučci z 2. třídy z naší školky přišli fandit a "držet palečky" našim malým sportovcům. Ve štafetovém běhu děti změřily své síly, a věřte, bylo to někdy hodně napínavé.

I když jsme tentokrát na medaile nedosáhli, nevadí, radost z pohybu na čerstvém vzduchu a podpora některých našich maminek byla dětem tou nejkrásnější odměnou.

Po vyhodnocení akce paní Dana Zátopková poděkovala dětem za velmi hezké výkony. Naše děti se teď budou hodně snažit, trénovat nožičky, a možná příště se nám bude více dařit!

Více fotek naleznete zde:

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Září 2016 19:22