Přihlášení/Odhlášení
Minizátopek 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 15 Září 2016 15:34

Stejně jako loni, se naše děti spolu s  p. učitelkami zúčastnily běžeckých závodů Minizátopek. Bylo vybráno 10 závodníků, přestože chtělo závodit více dětí. Skvělým výkonem si naše děti vybojovaly  2.místo a stříbrné medaile nesly hrdě cestou do MŠ. Závody v běhu, které se nesly v duchu  našeho skvělého běžce a rodáka Kopřivnice Emila Zátopka, přišla podpořit i jeho žena Dana Zátopková, která všem dětem moc fandila. Také se s námi ochotně vyfotila a dětem popřála, ať jim to stále tak skvěle běhá.

Našim závodníkům, ale i všem fanouškům děkujeme za reprezentaci naší školy.

A náš vítězný pokřik:

Běháme a sportujeme,

děláme to pro radost,

jako Emil chceme být,

všechny děti porazit!

Aktualizováno Středa, 21 Září 2016 20:33