Přihlášení/Odhlášení
Titanic vyplouvá - školáci odplouvají .... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Alena Žižková   
Čtvrtek, 16 Červen 2016 18:59

10.6.2016 pátek den , kdy vyplouval náš Titanic na moře....Konec projektu je spojen se slavnostním ukončením docházky dětí tř.Motýlků do MŠ.

Ráno si námořníci zajeli na bazén zaplavat, krátký odpočinek po dobrém obědě a jdeme na to. Zahradní slavnost děti zahájily tancem v  námořnickém kostýmu a dámy v klouboucích, které si samy s p. uč vyrobily. Písníčka rodičům vykouzlila slzy štěstí a pýchy na svou ratolest.Pobyt v MŠ končí některým po 3 letech někdo navštěvoval Jeřabinku 4 roky a jiní jen 1 rok. Následovaly hry v pohybových centrech jak pro rodiče tak i děti.

 

Večerní spaní začalo po 20 hod., kdy se děti opět sešly v MŠ. Rozloučení nebylo lehké ani pro jednu stranu .Rodiče dali poslední rady a odcházeli strávit večer a noc bez svých miláčků.Nás čekal jeden krásný dárek , maminka Matěje upekla dort s obrázkem TITANIKU.To byla mlska.

Procházka večerní zahradou byla kouzelná.Děti využily baterky a po nějaké době je zhasly, aby viděly dobře na hvězdy na obloze.Všichni našli odvahu projít se kousek každý sám. Ptáci už nezpívali a tak jsme šli spát i my.

Ráno se vstávalo různě někdo v 5.30 jiní si užívali pohody. Sluníčko nás vytáhlo i na hřiště, kde jsme se protáhl lehkým cvičením. Pár lenochů zústalo ve spacáku déle.

 

 

Aktualizováno Pondělí, 20 Červen 2016 10:41