Přihlášení/Odhlášení
ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Úterý, 31 Květen 2016 06:03

ČERVEN 2016

SPOLEČNÝ VÝLET - cestou na HUKVALDY 3. 6. 2016

Letos jsme vyrazili na výlet pěšky. Trošičku nás sice strašilo počasí, protože v týdnu se nad Lubinou prohnaly přvalové deště a udělaly v zahradách dost "paseky", ale my jsme pořád věřili, že to prostě musí vyjít. A vyšlo. Počasí nám přálo a my jsme ráno vyrazili i s rodiči. Trošku jsme museli změnit trasu, ale i to jsme zvládli a za necelé dvě hodinky jsme byli pod hradem. V oboře nám "HUKVALDSKÁ BÍLÁ PANÍ" přichystala několik tajuplných úkolů a nakonec i veliký tajný poklad. Cestou zpět jsme prošli minizoo a naše putování končilo na místě, kterému se říká NA KOUPALIŠTI. Nevíme, do domů dorazl víc unavený - jestli děti, či rodiče, kteří se zúčastnili opravdu v hojném počtu, ale jedno víme jistě. PROSTĚ - O,O,O, TO SE POVEDLO.

 

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ 8. 6. 2016

Tentokrát jsme zavítali na dopravní hřiště za doprovodu příslušníka městské policie. Ještě nám sice trošku dělaly problémy směry na kruhovém objezdu, ale jinak byl s námi policista docela spokojen. Však už jsme byli na hřišti podruhé a bylo vidět, že své stroje bravurně ovládáme. Tak ŠŤASTNOU CESTU všem.

 

SPORTUJEME S EMÍLKEM 15. 6. 2016

5 závodníků a 5 závodnic jsme vyslali do boje na sportovní akci SPORTUJEME S EMÍLKEM. Do bojů jsme dali maximum a za podpory našich kamarádů, kteří nás povzbuzovali, jsme vybojovali krásné 5. místo z 11. účastněných školek.

 

DIVADLO - AFRICKÁ SLAVNOST 21. 6. 2016

Divadélko ve školce nám vyprávělo příběh o starostech a radostech afrických zvířátek. Bylo to napínavé a veselé a jako každá správná pohádka dopadla dobře. A to je dobře.

 

ROZLOUČENÍ SE ŠKOLÁKY 22. 6. 2016

A je to zase tady. Loučení se školáky. Letos nám jich odešlo 19. Víme, že o ně nemusíme mít strach. Určitě se ve světě neztratí. A tak jim na cestu přejeme hodně štěstí, aby je to ve škole bavilo a na školku vzpomínaly s radostí a úsměvem na tvářích. Památníčky, které si tady po celou dobu docházky společně vytvářely jim ty krásné a bezstarostné chvíle určitě ještě dlouho budou připomínat.

POHÁDKA "BROUČCI NA PALOUČKU" - 21.7., 22.7. 28.7.2016

Na závěr roku jsme s dětmi secvičili veselou pohádku o životě dvou myšek a broučků na jednou paloučku u lesa. Děti divadélko moc a moc bavilo a každý den si notovaly z této pohádky veselé písničky - o myškách, o žížale, mravencích, píďalce, pavoučkovi, sově Kníhaře, Brundibárovi a cvrčkovi, kteří broučkům hráli na jejich párty. A protože se bylo opravdu na co koukat, předvedli jsmetuto pohádku nejenom všem návštěvníkům při rozloučení se školáky, ale také dětem z mateřské školky Krátká, ketří k nám zavítali na návštěvu naší zahrady a pozvali jsme na pohádku také ženy ze Svazu žen v Lubině, a také naše babičky a dědečky. Nejeden  utřel u oka malou slzičku.

SFÉRICKÉ PLANETÁRIUM (VE ŠKOLCE) 27. 6. 2016

Tentokrát jsme se ponořilI do podmořské hladiny a zachraňovali začarovaný podmořský útes - KALUOKAHINU. Nebylo to vůbec jednoduché a po cestě na nás číhaly nejrůznější nástrahy.


 

Aktualizováno Neděle, 16 Říjen 2016 05:27