Přihlášení/Odhlášení
KVĚTEN 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Pondělí, 02 Květen 2016 21:32

HRAJEME SI A POVÍDÁME - celoškolková akce v KOPŘIVNICI 26. 5. 2016

Na akci jsme dorazili pěšky. A to nás ještě čekala trasa plná překvapení a zajímavých disciplín. Jak třeba pomoci květinám, aby nám nezvadly a krásně rostly, jak bezpečně přejít po přechodu, jak pomoci těm, kteří třeba nevidí, jak pomoci žabičkám při cestě do rybníku ...... V cíli nás čekaly zdravé odměny, malé dárečky a malování na obličej. A atk jsme se postupně měnili v kočičky, motýli a Květiny. A asi nejzajímavější bylo velikánské kolo, které jsme si moli prohlídnou a podívat se, jak se vlastně na něm jezdí.

 

TANEČNÍ KONCERT ZUŠ 20. 5. 2016

Krása tance a pohybu se každoročně pojí při tanečních číslech dětí ZUŠ. Chodíme na tyto koncerty moc rádi. Děti tak mají možnost zjistit, čemu se mohou jednou věnovat a zároveň nás moc těší, když mezi malými tanečníky vidíme bývalé žáčky naší mateřské školy. Tanec je prostě krásný.

 

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLCE 5. 5. 2016

Konečně nadeššl tan den D, kdy jsme měli ve školce přespat. Moc jsme se na to těšili. Odpoledne jsme ještě zabloudili s Hájenkou do KOUZELNÉ ZAHRÁDKY a po hrátkách na zahradě šli "vařit" večeři. Toustíky se nám vyvedly a byly báječné -málem pochybělo. Když se setmělo, trošičku jsme měli obavy, co bude, ale děti zvládly i malou stezku odvahy, i když srdíčka jim bušila pořádně. Po světelné šou na stropě všichni v klidu usnuli. Jen ráno jsme tu měli malé ranostajky. Asi už nemohly dospat rána.

 

CYKLOVÝLET akce RaD 4. 5. 2016

Je jaro, a tak jsme nasedli na kola a tradá na výlet. Nejprve jsme pocvičili naši hlavu při zábavném kvízu a pak vyrzili do terénu. A že to nebylo jen tak. Jeli jsme lesíkem, pak po cyklostezce, dokonce slolomem a také z kopce dolů. Ale vše jsme zvládli na jedničku. A párečky a buřtíky - tak to byla ta mňamka na konci výletu.

 

NÁVŠTĚVA ZAHRADY SMYSLŮ MŠ JEŘABINKA 3. 5. 2016

Dneska jsme vyrazili na návštěvu do školky JEŘABINKA v Kopřivnici, abysme "okoštovali" jejich zahradu. Cestu tam jsme zvládli pěšky a zpět do naší školky v Lubině jsme dojeli autobusem. Na zahradě jsme vyzkoušeli prolézačky, které na naší zahradě nemáme, setkali jsme se tam s kamarády a povídali si o broučcích a rostlinkách, které jim v zahrádce vesele rostou.

 

 

Aktualizováno Úterý, 31 Květen 2016 06:01