Přihlášení/Odhlášení
LEDEN 2016 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Úterý, 29 Prosinec 2015 21:00

NÁVŠTĚVA 1. TŘÍDY ZÁKLADNÍ ŠKOLA - PŘEDŠKOLÁCI VE ŠKOLE 18. 1. 2016

Jako každoročně jsme navštívili naše kamarády v první třídě. je totiž trošku omrknout, co nás příští rok čeká a nemine a jestli se tedy vůbec vypravit k zápisu. I když se nám nejvíc líbilo hraní na koberci a odměny za znalostní soutěže, asi se k zápisu vyáme, protože jsme zjistili, že toho docela dost umíme a budeme to muset někde pořádně prodat. Tak třeba od září v 1. třídě.

    

 

PÁTEČNÍ ZIMNÍ RADOVÁNKY 22. 1. 2016

Nasněžilo, mrzlo a svítilo sluníčko. To jsou iodeální podmínky pro to, abychom vyrazili na kopec. Každý rok se nám to alespoň jedenkrát vydaří a letos se vydařilo na jedničku s hvězdičkou. Úžasně to svištělo a bylo jedno, jestli máme pod zadkem lopatu, boby, talíř anebo nafouknutou pneumatiu. Jízda to byla úúúúúúúúúžaná.

 

 

ZAHRADA V ZIMĚ

Také na zahradě jsme využili sněhových podmínek a ke hraní použili vše, co zahrada poskytuje. No prostě, hry se sněhem jsou sice studené, ale mají své kouzlo.

     

 

MIMINKA VE ŠKOLCE

Jedním z tématických celků našich letošních CEST byly i cesty za miminky. Miminka Honzíka a Toníčeka nám do školky přinesly ukázat dvě maminky, které se o ně po celé dny starají. My jsme tak měli možnost zjistit, co všechno potřebují, jak rostou, co které miminko umí apod. Vyzkoušeli jsme si je také přebalit, pochovat, či nakrmit. Zvládli jsme jim také zahrát a zazpívat ukolébavky. A jen tak na zkoušku, jestli by nám to také šlo, jsme jednu vycházku vyrazili do ulic Lubiny s kočárky. No, někdy to nebylo zcela snadné, ale zvládli jsme to bez úhony.

                     

Aktualizováno Pondělí, 01 Únor 2016 13:53