Přihlášení/Odhlášení
PROSINEC 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Úterý, 01 Prosinec 2015 11:05

VÁNOČNÍ OBĚD 18.12.2015

Oběd byl opravdu vánoční, za což děkujeme naší paní kuchařce Martině. A po obědě cukroví - něco jsme si napekli sami ve školce, něco společně s maminkou doma. Bylo opravdu vánoční. A potom - no přece pod stromečkem dárečky. Asi jsme přece jen byli hodní, protože Ježíšek na nás nezapomněl. VOŇAVÉ A POHODOVÉ VÁNOCE PŘEJEME VŠEM.

                               

 

VÁNOCE V DĚDINĚ V LUBINĚ akce RaD 17.12.2015

Štědrej večer nastal, koledy přichystal...... Společně jsme všem předvedli, co už všechno dokážeme a co umíme. Věříme, že jsme tímto maličkým dáreček, potěšili všechny, kteří na vánoce do dědiny Lubiny došli. Nechybělo cukroví, vánoční punč a maličký vánoční ohňostroj.

 

VÁNOČNÍ JARMARK 16.12.2015

Každoročně vyrážíme do Kopřivnice na vánoční jarmark. Na jarmarku se totiž prodávají malé, ale zato milé dárečky, které mají pomoct našim velkým hluchoslepým kamarádům. Tak jsme se letos opravdu hodně snažili,aby věděli, že i malé děti můžou pomáhat.

                  

 

VÝSTAVA LOUTEK ŠTRAMBERK 10.12.2015

Počasí moc nepřálo, ale i tak nás to neodradilo, abychom si prošli Štramberk  a před vánocemi navštívili Muzeum loutek. A že těch loutek v tom muzeu opravdu je. Nejvíc nás asi zajímali čerti, protože to bylo nedávno, co nás taky navštívili ve školce. Ale holkám se líbily princezny, královny a jedna krasojezdkyně na koni. Kluci se zase viděli jako rytíři a princové. Takže BYLO NEBYLO .......

    

VÁNOČNÍ CHALUPA ŠTRAMBERK 10.12.2015

Vánoční chalupa byla opravdu vánoční. Uvnitř byla spousta krásný vánočních ozdůbek a tak jsme neodolali a nějakou drobnůstku jsme si koupili. A v patře v podkroví bylo plno nádherných betlémů. Jeden se dokonce pohyboval. Jeden byl za Štramberka. Jiný zase dálného Izraele. Všichni víme, že se v betlémě narodil JEŽÍŠEK. A všichni čekáme, že nám splní alespoň jedno vánoční přání.

               

 

MĚSTEM CHODÍ MIKULÁŠ 4.12.2015

Mikuláš ztratil plášť ...... ale našel cestu do naší školky. Že by tam byli nějací nezbedníci???? No, asi ví proč přišel. Čertíků tu totiž bylo nepočítaných. Někteří měli tak trošičku namále a i Mikulášovi a andílkovi slibovali, že se ooooopravdu polepší. Tak kdo ví???? My - jsme jim uvěřili.

                           

Aktualizováno Středa, 13 Leden 2016 16:25