Přihlášení/Odhlášení
HNĚDÝ DUBEN PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ivana Rečková   
Neděle, 22 Březen 2015 14:46

V TĚLOCVIČNĚ S VRABČÁKY 27.4.2015

 

ČARODĚJNICE V LUBINĚ 24.4.2015

Přiletěly v pátek, ráno nastartovaly košťata, vzaly si na sebe to nejlepší, co v chaloupce na kuří nožce našly a knihou kouzel vyrazili na slet čarodějnic, čarodějů a kouzelníků do Lubiny. A že jich bylo.

      

DEN ZEMĚ 23.4.2015

Každým rokem slaví naše země svůj svátek. Každým rokem se scházíme v Kopřivnici, abychom jej společně oslavili. i letos jsme vyrazili do Kopřivnice. Počasí naplánované a tak jsme vyrazili pěšky. po cestě se posilnili a včas na místo dorazili.  oslavy už byly v plném proudu. A tak jsme u oslavu započali ochutnávkou medu - jůůů, slaďoučký. Potom jsme si prohlédli výrobky z odpadového materiálu od dětí z mateřských škol - my jsme tam měli PLASTOČ, PLAŠIDLO, TUNING POKLICE NA AUTA A SADU MODERNÍHO NÁDOBÍ NA PIKNIK. Že nevíte, co to je a jak to vypadá - no, měli jste se jít podívat. Tak třeba za rok.

       

JARNÍ CYKLOVÝLET 22.4.2015 akce RaD

Namasírovat nohy, namazat řetězy na kolech, nasadit přilbu a JEDÉM. Cyklistickou sezonu jsme otevřeli jarní společnou jízdou po cyklostezce v Lubině. Ale abychom to neměli tak jednoduché, otočili  jsme to potom přes Hornicu - a to je vám pořádný kopec - a na naši školní zahradu, kde nás čekal dopravní test. Ale my jsme vše hravě zvládli za pomoci tatínků a maminek a pak přišlo to NEJLEPŠÍ - opékačka buřtíků. No, to jste měli vidět, jak všem po takovém výletě šmakovalo.

    

ULICE PLNÁ KOUZEL - DIVADLO 20.4.2015 černé divadlo

Úžasné, úžasné, úžasné. Představení plné legrace a tajemství. Paní učitelko, jak to dělají? To byla nejčastější otázka našich dětí. Jo, to jsou ty kouzla. Ale nakonec nám je herci prozradili a my si je měli možnost - alespoň někteří vyzkoušet.


ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY - PRŮBĚŽNĚ

Přišlo jaro do vsi - snad konečně a opravdu. A tak je potřeba projít zahradu a podívat se, kde je potřeba ji trošičku pomoci, aby byla zase po zimním odpočinku celý rok krásná, barevná, plná přírodních dobrot a veselá. Tak s chutí do toho a půl je hotovo.

     


V TĚLOCVIČNĚ SE ŠKOLÁKY 13.4.2015

Tak jsme si zase po roce pozvali do tělocvičny naše bývalé kamarády ze školky, prvňáky. Jejda, ale ti vyrostli. Společně jsme vytvořili dvojice a  postavili překážkovou dráhu a společně zdolávali vytvořené překážky. No, řeknu vám, vůbec to nebylo ve dvojici jednoduché - držet se s kamarádem a přeskakovat lavičky - ještě, že na nás ti větší kamarádi počkali. Poskakovat na trampolíně a držet se za ruce, to by ještě šlo, ale seskočit? Dalo nám to napoprvé docela fušku, potom už jsme věděli jak na to. zdolat kladinu - ve dvojici? Zkuste si to. A na závěr malý slalom. No, makačka. Ale vše se povedlo, jak mělo a byla to nakonec veliká legrace. Tak zase za rok?

   

Aktualizováno Pondělí, 25 Květen 2015 12:29