Přihlášení/Odhlášení
Únor v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Úterý, 10 Únor 2015 14:38

Pohádkový karneval

V úterý 24.2. se celá školka proměnila v Pohádku.Do školky přišlo tolik pohádkových bytostí,že se to nedalo ani spočítat.Všem nám přišel dopoledne zpříjemnit i kouzelník,který před dětmi vykouzlil živého holoubka nebo králíčka.Děti soutěžily,tancovaly a užívaly si karnevalového reje.

 

Minikoprstar

Ve školce proběhlo školní kolo soutěže  a se všemi dětmi jsme se na něj poctivě připravovali.Zpívali jsme,dokonce jsme se doprovázeli i na hudební nástroje až jsme vytvořily velkou kapelu.

Pro začátek vystoupily s písničkou Já jsem muzikant všechny paní učitelky.Vystoupit před všemi dětmi ze školky mělo odvahu jen několik odvážlivců.Všechny vystupující děti dostaly diplom a sladkou odměnu.

 

 

 

Návštěva v Klokánku

Nejmenší děti z 1.třídy navštívily Mateřské centrum Klokánek na ulici Francouzská.Je to tam podobné ,jako u nás ve školce. Spousta hraček, skluzavka,prolézačky a dětské šlapadla.

Děti si pohrály,vyzkoušely skluzavku,vyrobily si sněhuláčka na špejli a chlapci si postaviy krásné stavby z kostek.

Děkujeme mamince od naší Verunky za pozvání a na oplátku jsme pozvali děti z Klokánku na návštěvu k nám do MŠ.

Logohrátky

V průběhu minulého týdne, měli rodiče dětí z první třídy možnost zúčastnit se "Logohrátek". Během setkání si rodiče a děti měli možnost vyzkoušet dechová cvičení, artikulační cvičení a sluchová cvičení. Vše probíhalo formou hry a společného povídání. Děti se vesele bavily a seznamovaly s novými činnostmi. Maminky měly možnost vyzkoušet si cvičení pro správný vývoj řeči se svými dětmi, zeptat se na otázky, které je zajímaly. Také se seznámit s kvalitními publikacemi a společenskými hrami, které plní funkci preventivní logopedické péče.

 

Poslední bazén dětí z 3.třídy.

Naši předškoláci se rozloučili s bazénem na poslední zíávěrečné hodině a pozvali si tam i své rodiče.Mohli se předvést,co se všechno za 10 lekcí naučili.Odměnou jim bylo.Odměnou jim bylo "Mokré vysvědčenéí! a medaile.

Nyní začnou chodit na bazén děti z 2.třídy.

Aktualizováno Středa, 04 Březen 2015 17:39