Přihlášení/Odhlášení
Leden 2015 v MŠ PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Středa, 07 Leden 2015 13:28

Předškoláci v 1.třídě ZŠ

Pozvánkou od paní učitelek z 1.stupně ZŠ 17.listopadu na návštěvu do 1.tříd jsme byli velmi potěšení a rádi jsme ji využili.Děti se před zápisem do 1.tříd seznámily s prostředím ZŠ ,s některými p. učitelkami a zárověň se přišly podívat za svými kamarády,kteří již navštěvují 1.třídu.To jsme koukali,co už všechno děti v 1.třídě už umí.Budeme držet palce i našim předškolákům...

U krmelce v lese

V zimním období chodíme každý rok do lesa za zvířátky nosíme jim potravu,aby měla co jíst.Nejinak tomu bylo i teď.Krásné zimní počasí nám přálo a do krmelce děti donely jablíčka,suché pečivo,mrkvičku i kaštany,které jsme na podzim poctivě sbírali.I na zobání pro ptáčky jsme nezapomněli.A tak vám zvířátka v tom zasněženém lese přejeme"Dobrou chuť".

Svátek Tří králů

Jako každý rok se 6.1 sešlo ve školce hned několik králů.Všichni jsme si vyrobili korunky se známými písmeny K+M+B a šli jsme vinšovat štěstí a zdraví v novém roce všem dětem,provozním zaměstnancům i p.kuchařkám v kuchyni.Zazpívali jsme si písničku My tři králové a na každé dveře jsme se podepsali K+M+B 2015.

Takže ať nový rok 2015 přinese všem lidičkám jen štěstí a zdraví......

Více fotek  si můžete prohlédnou zde

Image

Aktualizováno Neděle, 01 Únor 2015 17:14