Přihlášení/Odhlášení
MŠ Česká


Pořád se něco děje - hlavně v prosinci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Čtvrtek, 05 Prosinec 2013 17:53

Jako každý rok je prosinec nabitý akcemi.ZAčátek prosince je ve znamení pečení perníčků,zdobení stromečků a příchodu Mikuláše,čerta a anděla do MŠ.

Perníčky si ve školce pečeme, aby nám zkrátil čas při čekání na Ježíška,aby nám provonily školku ,nebo abychom mohli perníčky ozdobit vánoční stromeček.Letos jsme si stromečky nazdobili nejenom ve svých třídách,ale i na MěÚ v Kopřivnici,kde jsme rozdali přáníčka a popřáli veselé vánoce panu starostovi ing.J Jalůvkovi,ale i všem,koho jsme potkali.

Čekání na Mikuláše si děti z 1.třídy zpříjemnily Mukulášskou dílničkou s rodiči a ve čtvrtek MIkuláš opravdu přišel.Čert si nikoho neodvedl - asi jsme byli všichni hodní,naopak -každému dal anděl s Mikulášem balíček a kalendář.

A aby nebylo smutno babičkám a dědečkům v Pečovatelském domě,přišli jsme je potěšit a zapívat několik písniček, přednést několik básniček a rozdat valstoručně vyrobené dárečky.Také my jsme dostali za odměnu něco sladkého.

A teď se budeme těšit na toho Ježíška........

Fotky z akcí v naší MŠ si můžete prohlédnou zde

Image

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Prosinec 2013 17:58
 
Moje trdlování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 01 Prosinec 2013 18:18

V sobotu jsme se sešli v KDK,aby děti vystoupily na velkém podiu na akci Moje trdlování.Sešlo se sice jen 8 odvážlivců,přesto si to všichni pořádně užili.Za vystoupení jsme dostali diplom,dárečky,občerstvení a sladkou odměnu.

Děkujeme rodičům a hlavně dětem za reprezentaci naší školy na této akci.

NA fotky se můžete podívat zde:

 

Aktualizováno Neděle, 01 Prosinec 2013 22:11
 
Natáčení vánočního DVD PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pondělí, 25 Listopad 2013 19:08

Kabelová televize Kopřivnice nás pozvala na natáčení vánočního DVD.9 koled v podání dětských souborů ze všech kopřivnických mateřských škol + 3 koledy v podání souboru Camerata.

Každá MŠ z Kopřivnice se naučila jednu koledu a zažila opravdové natáčení v televizním studiu.Zvuk,kamera,klapka a už jedeme na ostro: Pásli ovce Valaši............Snad se rodičům bude líbit.

TV studio KTK Kopřivnice ho bude nabízet za 79,- a můžou si ho rodiče objednat přímo v MŠ.V prodeji bude od pondělí 16.12.

Fotky si můžete prohlédnout zde.Pozor - přidané fotky od KTK.

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Listopad 2013 16:28
 
Sportujeme s Emílkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Pátek, 22 Listopad 2013 17:22

I naše MŠ se zúčastnila závodů pořádaných ZŠ E.Zátopka.Sportujeme s Emílkem.Za naši školu startovalo 10 sportovců a závodili v běhu na 200 m a překážkové dráze.V běžeckých závodech se hned 3 chlapci dostali do semifinálových bojů - Jiří Douda postoupil z 1.místa,Adam Myslikovjan z 2.místa a Nicolo Quitt ze 3.místa. Nejúspěšnější byl Jirka Douda,kteržý skončil na celkovém 6.místa ze všech závodníků,což zaslouží určitě pochvalu.Celkově jsme se umístili na 6.místě.

Závodníci v překážkové dráze získali 3.místo a medaile,což je velmi super výsledek.

Všechny děti za své úsilí dostali za odměnu perník a my všem zúčastněným dětem gratulujeme.

Aktualizováno Pátek, 22 Listopad 2013 17:22
 
ZAVÍRÁNÍ ZAHRADY PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 10 Listopad 2013 17:17

Ukončení projektu Podzim s drakem se uskutečnilo s rodiči na zahradě spojené s brigádou.Rodiče to vzali velmi zodpovědně,někteří přišli s hráběmi a pomohli nám uklidit a pohrabat zahradu před nastávající zimou.

S dětmi jsme pak zamávali drakům,děti kreslily,skládaly,vyráběly draky,přivazovaly dráčkovi mašličky a dráčky namotávaly.Za splněné úkoly dostaly odměnu a nakonec jsme si všichni opekli párky za velké tmy,kdy nás osvětloval a zahříval velký táborák.

Akce se líbila a my se budem zase těšit na jaro,až zahradu s rodiči zase otevřeme.

Aktualizováno Neděle, 10 Listopad 2013 17:20
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Další > Konec >>

Strana 25 z 29