Přihlášení/Odhlášení
Ukončení školního roku PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana Maková   
Neděle, 29 Červen 2014 16:05

Cvičení ve Wellness centru

Na pozvání Lenky Quittové jsme navštívili Welnes centrum a zkusili si zacvičit na speciálních chodících pásech a potom v malé tělocvičně jsme absolvovali kruhový trénink pod vedením zkušených cvičitelek.

Děti si protáhly tělo,zlepšily fyzickou kondici a v rámci projektu Hrajeme si pro zdraví děti plnily jeden z cílů - a to cvičit,sportovat.

Tímto děkujeme majitelům - manželům Quittovým za tuto možnost.

 

Spaní ve školce

V pondělí jsme se s dětmi sešli vpodvečer,abychom strávili noční dobrodružství přímo v MŠ.

Vyrobili jsme si námořnocké tričko a po pirátské pohádce a záhadném vzkazu v láhvi jsme se vydali hledat pirátský poklad.Cestou jsme plnili pirátské úkoly,a naonec v lese jsme pod vedením největšího piráta našli poklad.Ještě jsme plnili bobříka odvahy a vrátili se unaveni do školky.Po pyžamové diskotéce děti ulehly do svých spacáků a usnuly.

Pasování školáků,kouzelník,táborák

Ve středu jsme se sešli před MŠ,abychom se všichni rozloučili se školním rokem.Po krátkém vystoupení dětí z Tanečního kroužku pod vedením p.uč.S.Dratvové vystoupil kouzelník,který navodil tu správnou atmosféru.

Potom nastal pro děti,které odcházejí ze školky ten pravý okamžik,kdy byly pasováný na školáky - žáky 1-třídy ZŠ.Ještě společné focení,loučení  jsme se přesunuli na zahradu,kde jsme si opekli párky,na které jsme se těšili nejvíc.

Teď už nám už nezbývá nic jiného,než si popřát krásné prožití prázdnin,slunečnou dovolenou a hodně odpočinky,než nám začne znovu ten nový školní rok.

 

Fotky z akcí v naší MŠ si můžete prohlédnou zde

Image

Aktualizováno Neděle, 29 Červen 2014 16:45